Kontakt

Ivana Růžičková - NÁŠ CHALUPÁŘ
+420777507917
+420777507917

KOLEKCE DROBNÁ RŮŽE

Keramická kolekce La Petite Rose

Prohlédněte si výrobek důkladně - v detailu produktu si ho můžete poklikem na fotografii zobrazit na celou obrazovku. 

 
229
8951229895
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem


Nádherná cukřenka s konvičkou na mléko ladící svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. Textilní kolekci La Petite Rose naleznete v odkazu "Podobné zboží". Materiál glazovaná keramika.

Momentálně nedostupné

545 Kč

Nádherný šálek s podšálkem ladící svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. S tímto překrásným hrníčkem si svou kávu či čaj skutečně vychutnáte. V odkazu "Podobné zboží" pak můžete dolaďovat spolu s textilní kolekcí. Materiál glazovaná keramika.

Momentálně nedostupné

280 Kč

Nádherný hrneček na čaj ladící svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. V odkazu "Podobné zboží" pak můžete dolaďovat spolu s textilní kolekcí. Materiál glazovaná keramika.

Momentálně nedostupné

229 Kč
 

Krásná čajová konvice ladící svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. V odkazu "Podobné zboží" pak můžete dolaďovat spolu s textilní kolekcí. Materiál glazovaná keramika.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

895 Kč

Čajová souprava pro jednoho ladí svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. V odkazu "Podobné zboží" pak můžete dolaďovat spolu s textilní kolekcí. Materiál glazovaná keramika.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

810 Kč

Nádherný dezertní talíř ladí svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. V odkazu "Podobné zboží" pak můžete dolaďovat spolu s textilní kolekcí. Materiál glazovaná keramika.

Momentálně nedostupné

295 Kč
 

Nádherný mělký talíř ladí svým desingem s kuchyňskou textilní kolekcí La Petite Rose a také samozřejmě s ostatními kousky této romantické kolekce. V odkazu "Podobné zboží" pak můžete dolaďovat spolu s textilní kolekcí. Materiál glazovaná keramika.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

595 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.