Kontakt

Ivana Růžičková - NÁŠ CHALUPÁŘ
+420777507917
+420777507917

PTAČÍ KRÁLOVNA

img_17669 

Prohlédněte si výrobek důkladně - v detailu produktu si ho můžete poklikem na fotografii zobrazit na celou obrazovku. 

 
175
7251175725
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem


Romanticky laděný keramický hrníček s talířkem s reliéfem ptáčka s korunkou. Rozměry Ø15x7cm. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této krásné keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

269 Kč

Krásně řešený keramický hrnek s reliéfem ptáčka s korunkou. Rozměry Ø10x13x11cm. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této krásné keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

175 Kč

Čajová souprava pro jednoho s reliéfem ptáčka s korunkou. Rozměry 18x12x16 cm. Chcete-li si prohlédnout tento kousek podrobněji, můžete si fotografii rozkliknout na celou obrazovku v detailu výrobku. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této zajímavé keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

530 Kč
 

Krásná romantická keramická cukřenka s reliéfem ptáčka s korunkou. Rozměry Ø11x12cm. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této krásné keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

240 Kč

Romanticky laděná keramická miska s reliéfem ptáčka s korunkou. Rozměry Ø14x7cm. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této krásné keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

210 Kč

Hluboký keramický talíř s reliéfem ptáčka s korunkou. Chcete-li si prohlédnout tento kousek podrobněji, můžete si fotografii rozkliknout na celou obrazovku v detailu výrobku. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této zajímavé keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

290 Kč
 

Keramický talířek s reliéfem ptáčka s korunkou. Chcete-li si prohlédnout tento kousek podrobněji, můžete si fotografii rozkliknout na celou obrazovku v detailu výrobku. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této zajímavé keramické kolekce.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

175 Kč

Keramický talíř s reliéfem ptáčka s korunkou se uplatní jako tác na dortíky při odpolední siestě. Chcete-li si prohlédnout tento kousek podrobněji, můžete si fotografii rozkliknout na celou obrazovku v detailu výrobku. V souvisejícím zboží si můžete prohlédnout další kousky této zajímavé keramické kolekce.

Momentálně nedostupné

295 Kč

Krásný dvoupatrový etažér, který se dá díky stejnému reliéfu kombinovat s keramickou kolekcí Queen of Birds - viz. "Související produkty". V odkazu "Podobné zboží" si můžete prohlédnout jiné keramické etažéry. Materiál keramika, rukojeť je šroubovací.

Momentálně nedostupné

725 Kč
 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.