Kontakt

Ivana Růžičková - NÁŠ CHALUPÁŘ
+420777507917
+420777507917

SKLENĚNÉ DÓZY

  Skleněné dózy   img_17700 (2)

 
159
3901159390
Značky

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem


Hranatá skleněná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru kohoutka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 18 cm je udávána včetně keramického víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

173 Kč

Hranatá skleněná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru kohoutka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 32 cm je udávána včetně keramického víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

195 Kč

Vroubkovaná dóza na potraviny s ozdobným víčkem ve tvaru kohoutka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 26 cm je udávána včetně víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy s podobným víčkem v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete dózy s víčkem ve tvaru srdíčka.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

280 Kč
 

Nádherná skleněná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru kohoutka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška je udávána včetně keramického víčka, které má samozřejmě těsnící gumu. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Do vyprodání zásob - 2-3 týdny zboží je na skladě v Holandsku

266 Kč

Krásná vroubkovaná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru srdíčka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 16 cm je udávána včetně keramického víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Momentálně nedostupné

173 Kč

Krásná vroubkovaná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru srdíčka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 20 cm je udávána včetně keramického víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

173 Kč
 

Krásná vroubkovaná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru srdíčka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 24 cm je udávána včetně keramického víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

195 Kč

Krásná vroubkovaná dóza na potraviny s keramickým ozdobným víčkem ve tvaru srdíčka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 26 cm je udávána včetně keramického víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

225 Kč

Krásná vroubkovaná dóza na potraviny s ozdobným víčkem ve tvaru srdíčka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 16 cm je udávána včetně víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

159 Kč
 

Krásná vroubkovaná dóza na potraviny s ozdobným víčkem ve tvaru srdíčka. Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška 20 cm je udávána včetně víčka, jehož součástí je samozřejmě těsnící guma. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce v jiných rozměrech, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete podobné dózy.

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

175 Kč

Krásná dóza na potraviny z čirého skla a s keramickým víčkem s anglickým nápisem "Good Morning Sunshine" (Dobré ráno Sluníčko). Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška je udávána včetně keramického víčka. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete ukázku dalších dóz.

Další skleněné dózy naleznete ZDE

 

Momentálně nedostupné

270 Kč

Krásná dóza na potraviny z čirého skla a s keramickým víčkem s anglickým nápisem "Enjoy your Meal" (Užij si své jídlo neboli Dobrou chuť). Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška je udávána včetně keramického víčka. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete ukázku dalších dóz.

Další skleněné dózy naleznete ZDE

 

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

325 Kč
 

Krásná dóza na potraviny z čirého skla a s keramickým víčkem s anglickým nápisem "Home Made - made with love" (Domácí výroba - vyrobeno s láskou). Bude nejenom praktickou součástí Vašeho kuchyňského vybavení, ale zároveň i udělá i velkou parádu. Výška je udávána včetně keramického víčka. V odkazu "Související zboží" můžete vidět dózy z této kolekce, v odkazu "Podobné zboží" pak naleznete ukázku dalších dóz.

Další skleněné dózy naleznete ZDE

Zboží je na skladě v Holandsku - cca 2-3 týdny

390 Kč

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.