Co je dobré vědět

Veškeré udávané ceny v našem e-shopu jsou konečné (nejsme plátci DPH).

Převážná část nabízeného zboží je ze zahraničí, které je pravidelně dováženo 2x měsíčně, proto Vás prosíme o shovívavost s delšími dodacími termíny. Z tohoto důvodu také nenabízíme možnost platit kartou - nechceme, aby jste nás úvěrovali. Pokud si budete přát zaplatit na účet, pošleme Vám zálohovou fakturu se splatností pouze několik dnů před samotným dodáním zboží.

V případě, že je zboží "Momentálně nedostupné" je nyní vyprodané, ale ve většině případů je vyrobeno a opětovně naskladněno. Pokud budete mít o některý z těchto nedostupných produktů zájem, napište nám o co se jedná a my Vás budeme o znovunaskladnění bez prodlení informovat.

Veškeré uváděné ceny v našem e-shopu jsou včetně DPH. Nejsem plátcem DPH.

K dodávkám využíváme Českou poštu, síť poboček Zásilkovny a PPL. 

V případě poškození zboží, nás neprodleně kontaktujte a prosíme o uschování veškerých obalů pro následné řešení reklamace u dopravců.

Pro křehké zboží nedoporučujeme Českou poštu, protože v případě poškození zboží Českou poštou, musí reklamaci dle pravidel České pošty, vždy vyřizovat pouze adresát a to nejdéle do dvou dnů od převzetí:

https://www.ceskaposta.cz/rady-a-navody/reklamace

Nás to moc mrzí, neboť chápeme, že je to pro zákazníka zatěžující, ale bohužel s tím nemůžeme nic dělat.

U PPL podáváme reklamaci my, PPL si poté pouze poškozenou zásilku u zákazníka vyzvedne.

 

DODÁVKA NA SLOVENSKO:

Na Slovensko běžně dodáváme. Nevadí, že bude objednávka v českých korunách, lze provést úhradu platební kartou, v případě dobírky vyberou všichni dopravci již platbu v eurech dle platného kurzu.

Pouze nedoporučujeme platbu převodem na účet, zde jsou vysoké bankovní poplatky.

Pro dodání zboží z našeho e-shopu na Slovensko využíváme dopravce Zásilkovna, PPL a také Českou a návazně Slovenskou poštu.

Pokud vyberete jako přepravce poštu a platit chcete dobírkou, je potřeba počítat navíc ještě s nákladem cca 4-6 euro (vybírá Slovenská pošta za zaslání dobírky zpět do Čech).


Doporučujeme z tohoto důvodu využívat spíše Zásilkovnu či PPL, kteří tento poplatek nemají.

Ceny dopravného na Slovensko viz. sekce  "Dopravné a balné".

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě dotazů nebo problémů při nákupu nás prosím kontaktujte infochalupar@seznam.cz