Kontakt

Ivana Růžičková - NÁŠ CHALUPÁŘ
+420777507917
+420777507917

PORCELÁNOVÉ A KERAMICKÉ KNOPKY

  Keramické knopkyKnopky Clayre Eef

Prohlédněte si výrobek důkladně - v detailu produktu si ho můžete poklikem na fotografii zobrazit na celou obrazovku. 

 
40
260140260
Značky

Stránka 1 z 5 - 74 položek celkem


Maličká bílá porcelánová knopka o průměru 14mm a výšce 17mm (±1mm), která je ideální na malé šuplíčky a kořenky. Dodává se včetně vrutu 30mm s jednou drážkou.

2 týdny

58 Kč

Klasická porcelánová knopka o průměru 19mm a výšce 17mm (±1mm). Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. Tradiční česká knopka od českého výrobce s dlouholetou výrobní praxí.

2 týdny

58 Kč

Nový typ porcelánové knopky o průměru 25mm a výšce 25mm (±1mm). Jedná se o klasickou bílou variantu, ale navíc se zvýrazněným žebrováním v jemně béžovém provedení - viz. fotografie. Vypadá velice pěkně. Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. 

2 týdny

88 Kč
 

Klasická porcelánová knopka o průměru 25mm. Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. Tradiční česká knopka od českého výrobce s dlouholetou výrobní praxí. V odkazu související zboží naleznete další klasické keramické knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené porcelánové knopky.

Momentálně nedostupné

65 Kč

Klasická porcelánová knopka o průměru 32mm a výšce 30mm (±1mm). Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. V odkazu související zboží naleznete další klasické keramické knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené porcelánové knopky.

2 týdny

69 Kč

Porcelánová knopka ne zcela tradičního vzhledu - horní část knopky není zakulacená. Průměr knopky je 35mm, výška je 36mm (±1mm). V odkazu související zboží naleznete další klasické porcelánové knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené keramické knopky. Nově dodáváme včetně šroubu, matky a podložky.

2 týdny

86 Kč
 

Nový typ porcelánové knopky o průměru 35mm a výšce 35mm (±1mm). Jedná se o klasickou bílou variantu, ale navíc se zvýrazněným žebrováním v jemně béžovém provedení - viz. fotografie. Vypadá velice pěkně. Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. 

2 týdny

88 Kč

Porcelánová bílá knopka o průměru 35mm a výšce 35mm (±1mm) s jemným žebrováním. Dodává se včetně mosazného šroubu, podložky a matičky. V odkazu související zboží naleznete další klasické porcelánové knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené keramické knopky.

2 týdny

88 Kč

Klasická porcelánová knopka se zlatými proušky o průměru 35mm a výšce 32mm (±1mm). Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. V odkazu související zboží naleznete další klasické porcelánové knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené keramické knopky.

2 týdny

99 Kč
 

Klasická porcelánová knopka o průměru 40mm a výšce 41mm (±1mm). Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. V odkazu související zboží naleznete další klasické porcelánky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené keramické knopky.

2 týdny

84 Kč

Porcelánová knopka hladká o průměru 25mm a výšce 21mm (±1mm). Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. V odkazu související zboží naleznete další klasické keramické knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené porcelánové knopky.

2 týdny

42 Kč

Porcelánová knopka hladká o průměru 32mm a výšce 28mm (±1mm). Dodává se včetně šroubu, podložky a matičky. V odkazu související zboží naleznete další klasické keramické knopky, v podobném zboží si můžete prohlédnout zdobené porcelánové knopky.

2 týdny

48 Kč
 

Překrásná retro keramická knopka se zlatým zdobením a matným tmavě hnědým středem. Vypadá opravdu velice pěkně. DOPORUČUJEME!

Zboží je na skladě u dodavatele v Holandsku - dodání 2-3 týdny

85 Kč

Netradiční keramická úchytka s rustikální litinovou patinovanou podložkou od holandského výrobce. Rozměr podložky je 6x6cm (podložka se přidělává na dva šroubečky, které ale nejsou součástí dodávky).

Momentálně nedostupné

260 Kč

Bílá keramická knopka o průměru 3cm se starozlatým středem. Součástí knopky je šroub, který se zašroubovává dovnitř hlavy knopky - je zde závit (délka šroubu bez zašroubování je 4 cm - nutné délku upravit na rozměr čela šuplíku, dvířek apod.). Ve stejném desingu se vyrábí i věšáček 6Y0077 - viz. související zboží. V podobném zboží naleznete knopky jiných tvarů.

Momentálně nedostupné

79 Kč
 

Jemně béžová keramická knopka o průměru 3cm se starozlatým středem. Součástí knopky je šroub, který se zašroubovává dovnitř hlavy knopky - je zde závit (délka šroubu bez zašroubování je 4 cm - nutné délku upravit na rozměr čela šuplíku, dvířek apod.).  V detailu výrobku naleznete knopky jiných tvarů.

Momentálně nedostupné

79 Kč

Bílá keramická knopka o průměru 3cm dodávaná se stříbrným ozdobným šroubkem. V detailu výrobku naleznete bílé knopky jiných tvarů.

Zboží je na skladě u dodavatele v Holandsku - dodání 2-3 týdny

98 Kč

Bílá keramická knopka dodávaná se stříbrným ozdobným šroubkem.

Momentálně nedostupné

82 Kč
 

Stránka 1 z 5 - 74 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.